Serwis i naprawa maszyn CNC

Oferujemy wszelkiego rodzaju modernizacje systemów sterowania czy mechaniki maszyn i urządzeń obsługujących PLC, NC, CNC. Serwis, który realizujemy, dotyczy przede wszystkim sterowania wykonywanego na podzespołach firm Siemens, BECKHOFF, Mitsubishi.

Stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu oraz inwestycja w nowoczesne zaplecze maszynowe to gwarancja, że naprawy obrabiarek CNC odbędą się terminowo, a także pozwolą przywrócić dostarczony do nas sprzęt do pełnej sprawności. Serwis maszyn, który realizujemy, to zarówno regeneracja oraz konserwacja obrabiarek zarówno starszego typu, jak i najnowszych modeli.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą serwis, naprawę i regenerację wrzecion, a także elektrowrzecion do frezarki i maszyn CNC (ELTE, HSD, OMLAT, HESSLER).

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij