RODO

Spaw-Mix Wacław Grzenkowski z siedzibą 77-124 Parchowo ul. Widokowa 14, jako administrator Państwa danych, informuje iż:

a) Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).. i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z umożliwieniem skorzystania w pełni z serwisu internetowego SPAW-MIX, a w szczególności:

– marketingu produktów oraz usług własnych;

– podjęcia działań mających na celu zawarcie umowy lub wykonania umowy(zlecenia);

– przekazywania klientowi informacji dotyczących wykonania lub zmian umowy, potwierdzenia przyjęcia reklamacji i udzielenia na nią odpowiedzi;

– wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze Danych Osobowych;

– organizowania i przeprowadzania konkursów oraz innych akcji marketingowych.

b) Administrator będzie przechowywał dane osobowe do czasu zaprzestania działalności lub przez okres wymagany aktualnymi przepisami prawa w tym zakresie.

c) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. W dowolnym momencie mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

d) Wszelkie uprawnienia wynikające a związane z przetwarzaniem danych można zrealizować wnosząc pismo wprost na adres administratora: biuro@spaw-mix.pl.

e) Jeśli osoba uzna że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, może złożyć skargę do organu nadzorczego: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych lub Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij